У петак у Основној школи "Ђорђе Кожбук" у Торку и у Библиотеци "Бранко Радичевић" у Житишту, представљена је књига "Под једном звездом". Књига је штампана двојезично, на српском и румунском језику. Аутори, Душан Милићев и Иво Мунћан су по једну своју песму посветили великом румунском песнику и филозофу Михају Еминескуу. Књигу је објавила Библиотека "Бранко Радичевић". О књизи су говорили Душан Милићев, Иво Мунћан, Јаворка Марков Јоргован, Дора Мунћан и  Весна Ћук. Представљајући ову занимљиву књигу, Весна Ћук, директорка Библиотеке је скренула пажњу на техничко уређење књиге. Наиме, пола књиге је штампанао на српском језику и стихове прате успешне илустрације младе графичарке из Темишвара, Божице Чоботин Илић. Књига садржи по једну песму Душана Милићева и Иве Мунћана- "Та звезда нада мном сја" и "Балада".Са друге стране, у обрнутом смеру се налазе песме штампане на румунском језику. Иво Мунћан, књижевник из Темишвара је превео песму Душана Милићева, а своју "Баладу" је написао на румунском, односно на српском језику. У средини књиге се налази једна страница у боји која има улугу корица па се стиче утисак да су две књиге у једној. Весна Ћук је нагласила да је ова књига својеврстан омаж Михају Еминескуу и да је поносна што је књига објављена двојезично и што је у Основној школи "Ђорђе Кожбук" представљена на оба језика. Ученици су током представљања књиге и у Торку и у Житишту говорили стихове Михаја Еминескуа. Песме је на српски превео Иво Мунћан, књижевник из Темишвара. Душан Милићев и Иво Мунћан су прочитали песме из књиге "Под једном звездом" а затим и нове, необјављене песме.