У Библиотеци "Бранко Радичевић" је представљена књига песама "Теби" Милоша Галетина из Новог Бечеја. Песника је представила директорка Библиотеке Весна Ћук. Поред аутора, у промоцији су учествовали и Срђан Бојић, вокал и Марко Галетин, гитара. Они су део групе "Складиште" који изводе и компонују музику на стихове Милоша Галетина. Нова књига Милоша Галетина је објављена у издању Градске библиотеке у новом Саду и "Тиског цвета" из Новог Сада крајем 2014. године. Рецензију је дао Мирослав Алексић, који за нови песнички рукопис каже да аутор "полазиште налази у рецепцији и естетици детињства, у простору невиности пре првих спознаја". Да "изгон из детињства као изгон из раја сучељава  песника са нескладима овог света". Он је за нову књигу песама Милоша Галетина "Теби" дао препоруку за објављивање "као још један сусрет са поезијом овог особеног песника". Публика је имала прилику да ужива у стиховима које је изузетно надахнуто говорио аутор и у слкадним тоновима гитаре Марка Галетина и певању Срђана Бојића, члановима групе "Складиште".