РЕЗУЛТАТИ

22. ЛИТЕРАРНОГ КОНКУРСА ЗА ДЕЦУ

Библиотеке “БРАНКО РАДИЧЕВИЋ”

НАГРАЂЕНИ РАДОВИ:

 

СРПСКИ ЈЕЗИК

НИЖИ УЗРАСТ

ПЕСМЕ

ПОХВАЛА:

АНДРЕА КАРЛАШ,1.разред, ОШ „Петар Кочић“, Честерег

ЖАКЛИНА ПЕТРОВИЋ, 4. разред,ОШ „Алекса Шантић“, Р. Тополовац

САРА СТОЈАНОВИЋ,2.разред, ОШ „Ђура Јакшић“, Међа

ЗОРАН ФИЛИПОВ,3.разред, ОШ „Милош Црњански“, Српски Итебеј

 

ТРЕЋЕ МЕСТО:

АЊА СУБИЧИН, 4.разред, ОШ „Алекса Шантић“, Р. Тополовац

СЕТАФАН ВИДА, 3.разред, ОШ „Ђура Јакшић, Бан. Двор

СТРАХИЊА ЗЛАТИЋ, 3.разред, ОШ „Свети Сава“, Житиште

МИЛИЦА САВИЋ,4.разред, ОШ „Петар Кочић“, Честерег


ДРУГО МЕСТО:

ЈОВАНА МАЈСТОРОВИЋ, 4.разред, ОШ „Милош Црњански“ Српски Итебеј

АНЂЕЛА ДЕЛИ,3.разред, ОШ „Милош Црњански“, Српски Итебеј

 

ПРВО МЕСТО:

ТАМАРА РАДУНОВИЋ, 4.разред, ОШ „Никола Тесла“, Бан. Карађорђево

 

ПРОЗА

ПОХВАЛА:

ЈОВАН ДАКИЋ,3.разред, ОШ „Ђура Јакшић“, Бан. Двор


ТРЕЋЕ МЕСТО:

КАТАРИНА КОШ, 4.разред, ОШ „Милош Црњански“, ИО Хетин


ДРУГО МЕСТО:

НЕНАД СТАРЧЕВИЋ, 4.разред, ОШ „Петар Кочић“, Честерег

АНЂЕЛА КОСАНОВИЋ,4.разред, ОШ „Ђура Јакшић“, Бан. Двор

 

ПРВО МЕСТО:

ДАРИЈА СУЧЕВИЋ, 3.разред, ОШ „Свети Сава“, Житиште

 

ВИШИ УЗРАСТ

ПЕСМЕ

ПОХВАЛА:

МИОНА САРВАШ,5.разред, ОШ “Ђура Јакшић”,Међа


ТРЕЋЕ МЕСТО:

ТЕОДОРА ЋУРИЧИЋ, 6.разред, ОШ „“Алекса Шантић“, Р.Тополовац

МИЛАН ЂУРИЋ, 5.разред, ОШ „Никола Тесла“, Бан. Карађорђево

НЕМАЊА РАДУЉ, 5.разред, ОШ „Петар Кочић“, Честерег


ДРУГО МЕСТО:

ДАРИЈА МИЛИНКОВИЋ, 8.разред, ОШ „Ђорђе Кожбук“, Торак

МАРИЈА ДЕЛИЋ, 8.разред, ОШ „Ђура Јакшић“, Бан. Двор


ПРВО МЕСТО:

ТЕОДОРА ЈОВАНОВИЋ, 6.разред. ОШ „Никола Тесла“, Бан. Карађорђево

 

ПРОЗА

ПОХВАЛА:

НАТАША ГУРАНОВ, 7.разред, ОШ „Свети Сава“, Житиште


ТРЕЋЕ МЕСТО:

МИЛАН МИЈАТОВИЋ, 8.разред, ОШ „Свети Сава“, Житиште

ИВАНА ЈАНКОВ,5.разред, ОШ „Никола Тесла“, Бан. Карађорђево

МИЛИЦА ДРЧА, 5.разред, ОШ „Петар Кочић“, Честерег

 

ДРУГО МЕСТО:

ВАЊА СЕЛЕШАН, 7.разред, ОШ „Ђура Јакшић“, Међа

ГЛИГОРИЈЕ ПЕРИШИЋ, 8.разред, ОШ „Ђорђе Кожбук“, Торак


ПРВО МЕСТО:

ДЕЈАНА ЂУРОВИЋ, 5.разред, ОШ „Свети Сава“, Житиште

МАЂАРСКИ ЈЕЗИК

НИЖИ УЗРСТ

ПОЕЗИЈА

 

ПРВО МЕСТО:

АРОН БУДАИ, 4. Ратред, ОШ „Ади Ендре“, Торда

ВИШИ УЗРАСТ

ПЕСМЕ

 

ДРУГО МЕСТО:

МЕЛАНИЈА ВИГ, 6. Разред, ОШ „Милош Црњански“


ПРВО МЕСТО:

ВАЛЕРИЈА СЕКУЛА, 6. Азред, ОШ „Милош Црњански“

ПРОЗА

ТРЕЋЕ МЕСТО:

ДИЈАНА МЕСАРОШ,7. Разред, ОШ „Ади Ендре“, Торда


ДРУГО МЕСТО:

МЕЛАНИЈА МЕСАРОШ, 6.разред, ОШ „Ади Ендре“, Торда


ПРВО МЕСТО:

ОРШОЈА ЧОРДАШ, 7.разред, ОШ „Милош Црњански“

РУМУНСКИ ЈЕЗИК

НИЖИ УЗРАСТ

ПОХВАЛА:

ЛАРИСА ПАНКАРИЋАН, 4, разред, ОШ „Ђорђе Кожбук, Торак

 

ВИШИ УЗРАСТ

ТРЕЋЕ МЕСТО:

АДРИАНА СЕКОШАН, 5.разред, ОШ „Ђорђе Кожбук“, Торак


ДРУГО МЕСТО:

ХЕЛЕНА ОКОЛИШАН,5.разред, ОШ „Ђорђе Кожбук“

МАРИН ФРИШКАН, 5.разред


ПРВО МЕСТО:

НИКОЛ МИЛОШЕВИЋ, 5.разред